• Tutvu lähemalt uudse lahendusega

  Teeme raamatupidamise lihtsaks.
  Kuidas see on võimalik?

  Vaata videot ...

 • Interaktiivne raamatupidamisteenus Sinu arvutis ja nutitelefonis!

  Automaatsed toimingud. Reaalajas info.
  Digitaalsed dokumendid.

  Packages

Tutvustus

Eesti Raamatupidamiskeskus on 2009 aastal asutatud äriühing, eesmärgiga välja arendada ning turule tuua uudne intelligentne raamatupidamise terviklahendus.

Automatiseering

Loodud lahendus muudab ettevõtete igapäevase raamatupidamise lihtsaks ning automatiseerib raamatupidamise protsesse olulisel määral seni turul olevatest lahendustest.

Täisteenus

Raamatupidamiskeskus ei paku ettevõtjale raamatupidamistarkvara, mille kasutamisega peab ettevõtja ise hakkama saama, vaid raamatupidamise teostamise täisteenust.

Kogemus

Raamatupidamiskeskuse projekti elluviimine tugineb koostöövõrgustikul ning projektiliikmete pikaajalisel kogemusel nii infotehnoloogia kui raamatupidamise valdkonnas.

EAS

Täname Euroopa Liidu struktuurifondi ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutust (EAS) kelle kaasabil sai teoks Raamatupidamiskeskuse arendusprojekt.

Kohustus

Raamatupidamine ei tohiks olla ettevõtjale kulukas tegevus, seda eelkõige seetõttu, et tegu ei ole ettevõtja vaba valikuga vaid seadusandja poolt määratud kohustusega

Kvaliteet

Kvaliteetne raamatupidamine ei tohiks kättesaadav olla ainult neile ettevõtjatele, kes seda endale lubada saavad vaid iga ettevõtja peab saama raamatupidamise tehtud.

Väikeettevõtted

Väikeettevõtted leiavad üsna tihti, et raamatupidamisteenus ei ole neile taskukohase hinnaga ning seetõttu leitakse sageli selle teostamiseks ebapiisavaid lahendusi.

Kõigile

Raamatupidamiskeskus teeb kvaliteetse raamatupidamise kättesaadavaks kõigile ning seda hinnaga, mis vastab ettevõtja ootusele ja nõudmistele.