• Tutvu lähemalt uudse lahendusega

  Teeme raamatupidamise lihtsaks.
  Kuidas see on võimalik?

  Vaata videot ...

 • Interaktiivne raamatupidamisteenus Sinu arvutis ja nutitelefonis!

  Automaatsed toimingud. Reaalajas info.
  Digitaalsed dokumendid.

  Packages

Murekoht

Raamatupidamiskohustuse täitmine eeldab ettevõttelt vastava kompetentsuse olemasolu. Kui ettevõtte raamatupidamine on puudulikult teostatud, on probleemid kiired tekkima.

Kulukas

Kõige sagedamini tunnetavad selliseid valukohti väikeettevõtjad, kellel pole otstarbekas palgata ettevõttesse raamatupidajat ning samuti võib tavapärane raamatupidamisteenus osutuda liiga kulukaks.

Lahendus

Raamatupidamiskeskus pakub väikeettevõtetele uudset lahendust, milleks on ainulaadne raamatupidamiseteenuse säästutoode – nõuetele vastav raamatupidamine lihtsalt ja soodsalt.

Raamatupidamine lihtsaks ja soodsaks igale ettevõtjale
Raamatupidamine ei pea enam olema keerukas ja kulukas tegevus. Raamatupidamiskeskuse teenusega on raamatupidamine tehtud kiirelt ja säästlikult – deklaratsioonid Maksu- ja Tolliametile, igakuine aruandlus ettevõtte majandustulemustest ning finantsseisust, reaalajas müügi ülevaade jpm.
Raamatupidamiskeskusega liitumine on kiire ja mugav
Teenuse kasutamiseks tuleb luua kasutajakonto ning sisestada ettevõtte andmed – enne esmast liitumist tuleb ennast identifitseerida ID-kaardiga, seejärel vastata mõnele ettevõtte andmeid puudutavale küsimusele, valida meelepärane pakett ning ongi liitutud. Kõik üle Interneti ja tehtud 5 minutiga.
Ühe kasutajakonto alla saab koondada mitme ettevõtte raamatupidamise
Oma kasutajakonto alla saad koondada piiramatu hulga ettevõtete raamatupidamisi. Nii on mugav jälgida kõigi oma ettevõtete andmeid ühes kohas. Samuti saab luua ligipääse teistele kasutajatele, kes pääsevad Sinu ettevõtte andmetele ligi, sealjuures kasutajate arv ei ole piiratud.
Otsesuhtlus raamatupidaja ja klienditoega
Raamatupidamiskeskuses toimub kogu raamatupidamine, sh aruandlus. Kasutaja ei pea tuginema ainult enda teadmistele vaid saab rakenduses suhelda otse raamatupidajaga, et lahendada keerulisemad probleemid. Seal, kus on tekkinud probleem, saab samuti vajadusel raamatupidaja võtta kasutaja eest tegevuse üle.
Raamatupidamiskeskus pakub väikeettevõttele suurettevõtte lahendusi
Raamatupidamiskeskus pakub väikeettevõtetele mitmeid lahendusi ja võimalusi, mis tavapäraselt on kasutusel ainult suurettevõtetes. Näiteks täielikult automatiseeritud müügiarvete laekumiste süsteem, pangakonto tehingute nägemine otse raamatupidamiskeskkonnas, automaatne valuutakursside haldus jpm.
Dokumentide digitaaliseerimine ja aruanded
Rakendus võimaldab digitaalselt arhiveerida kõik ettevõtte dokumendid – nii pole muret, et need võivad kaduma minna. Samuti kuu lõpparuanded (bilanss, kasumiaruanne, deklaratsoonid) on digitaalsel kujul alati kättesaadavad ning jõuavad kliendini oluliselt kiiremini kui tavapärase raamatupidamisteenuse korral.
Ligipääs kõikjalt 24/7
Raamatupidamiskeskus soovib kliendile tagada kasutusmugavuse. Selleks on kasutajal raamatupidamisele ja oma dokumentidele ligipääs 7 päeva nädalas ning 24h ööpäevas kõikjalt, kus on Internet. Ligipääs on tagatud kohe, kui midagi tähtsat meelde tuleb, mitte ei pea ootama järgmise tööpäeva algust, et pöörduda raamatupidaja poole.