• Tutvu lähemalt uudse lahendusega

  Teeme raamatupidamise lihtsaks.
  Kuidas see on võimalik?

  Vaata videot ...

 • Interaktiivne raamatupidamisteenus Sinu arvutis ja nutitelefonis!

  Automaatsed toimingud. Reaalajas info.
  Digitaalsed dokumendid.

  Packages

Miks Raamatupidamiskeskus?

Raamatupidamine kulgeb sujuvalt
Raamatupidamine kui protsess peaks ettevõtja igapäeva elus toimuma märkamatult ning võimalikult vähese sekkumisega inimese poolt. Raamatupidamiskeskuse projekti innovaatiliseks ideeks on rakendada tehisintellektika algoritme raamatupidamise valdkonnas.
Tehisintellekt lahendab üha keerulisemaid ülesandeid
Tehisintellekti valdkond on viimastel aastatel jõuliselt arenenud ning üha enam muutuvad igapäevaelu rakendused tehisintellekti kaasamisega mugavamaks, efektiivsemaks ning vabastavad inimesed rutiinsetest tegevustest.
Uus lahendus väikeettevõtjale
Raamatupidamiskeskus pakub väikeettevõtetele uut lahendust, milleks on ainulaadne raamatupidamisteenuse säästutoode. Tegemist on innovatsiooniga raamatupidamise vallas, mis tänu tegevuste automatiseerimisele ja optimeerimisele võimaldab teostada raamatupidamist lihtsalt ja odavalt.
Lahenduse tuumaks on iseõppiv süsteem
Raamatupidamiskeskuse arenduse peamiseks eesmärgiks on olnud raamatupidamistegevuste efektiivsemaks muutmine. Lahenduse tuumaks on iseõppiv süsteem, mis hakkab kasutamise käigus üha enam rutiinseid tegevusi teostama automaatselt ja kasutaja saab keskenduda palju olulisematele tegevustele säästes oma aega.
Vähendab raamatupidamise rutiini
Eduka ellurakendamise korral vähendab Raamatupidamiskeskus oluliselt inimtööjõu vajadust raamatupidamislike ülesannete täitmiseks. Samuti muutub selle tulemusena raamatupidamine inimese jaoks rohkem sisuliseks tegevuseks kui, et rutiinsete ülesannete täitmine nagu seda on suuremas osas raamatupidamine täna.
Raamatupidaja alati käeulatuses
Raamatupidamiskeskuse süsteem on ühendatud raamatupidamisbürooga. Seal, kus rakenduse intelligentsus ja kasutaja jäävad hätta, saab raamatupidaja võtta tegevuse üle ning raamatupidamistoiming ei jää kunagi tegemata.